::  ГОЛОВНА  ::  КОНТАКТИ  ::
 


Прилади для геодезії, будівництва, ремонту
нівеліри
оптичні
лазерні ротаційні
електронні
теодоліти
оптичні
електронні
лазерні рулетки
дальноміри
лазери для будівництва
побудовувачі площин
рівні лазерні
лазери для деревообробки
імітатор лінії
тахеометри
Sokkia
GPS – системи
GPS приймач
комплект
Прилади неруйнівного контролю
металошукачі
Сенатор
Бригадир
магнітометри
трубокабелешукачі
CAT & Genny
георадари
Вій
детектори металу і проводки
Detector 3-in-1
вимірювальні прилади
пірометри
вологоміри
вимірювачі звуку
Аксесуари
рейки
штативи
дорожні колеса
інше

 
CAT & Genny
Прилади неруйнівного контролю / трубокабелешукачі / CAT & Genny

Трасопошуковий комплект C. A. T3+ і Genny3+Трасопошуковий комплект, що складається з приймача C. A. T3+ і генератора Genny3+ це подальше вдосконалення відомої моделі C. A. T+ і Genny+.


Цей трасопошуковий комплект створений для того, щоб уникнути неприємностей у випадку пошкодження підземних комунікацій (трубопроводів чи кабелів) землерийною технікою на будівельних майданчиках.


Нова функція AvoidanceScanTM дозволяє одночасно працювати на всіх діапазонах частот - електрочастоти (Power), радіочастоти (Radio), робочої частоти генератора Genny, що полегшує і пришвидшує пошук різних видів комунікацій.


Функція StrikeAlertTM попередить користувача про кабелі, що залягають неглибоко в зоні пошуку.


Звуковий сигнал індивідуального тону дозволить безпомилково визначити діапазон виявлених частот - електро-, радіо- чи генератора.


Підсвічення дисплею вмикається і вимикається автоматично в залежності від умов освітлення.Показники якості виявлення підземних комунікацій:
  • Динамічний діапазон: 120dB (смуга пропускання 10Hz)

  • Вибірковість: 141 dBrms / vHz

  • Чутливість: 5x10-15 Tesla (32,768 Hz, смуга пропускання 1Hz)Точність визначення глибини:  • Комунікація - 5 % на глибині 0,1-3 м

  • Зонд - 5 % на глибині 0,1-7 мНайновіший запатентований метод обробки сигналу дозволяє знизити рівень небажаних електромагнітних сигналів до неможливого раніше рівня. За допомогою приймача C.A.T3 - значно раніше, ніж це було раніше, працювати на ділянках, переповнених підземними кабелями і під ЛЕП.


Потужність генератора Genny3+ - 0.1 Вт, способи підключення - пряме під'єднання та індукція. Існує два режими подачі сигналу на об'єкт пошуку - імпульсний та безперервний.


Приймач - локатор C A.T3+ - пасивний і активний режими. Точність визначення місцезнаходження комунікації ±10% від глибини залягання. Результати вимірювання глибини в активному режимі виводяться на РК дисплей. 
::  ГОЛОВНА  ::  КОНТАКТИ  ::

Copyright © Interonis